AA2010JK-0718KL
MFR.Part #
AA2010JK-0718KL
JLCPCB Part #
C2134862
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS