AA2010JK-0715KL
MFR.Part #
AA2010JK-0715KL
JLCPCB Part #
C3952258
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS