AA2010JK-0713KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2010JK-0713KL
JLCPCB Part #
C4039305
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS