AA2010JK-07130RL
MFR.Part #
AA2010JK-07130RL
JLCPCB Part #
C2134883
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS