AA2010JK-07120KL
MFR.Part #
AA2010JK-07120KL
JLCPCB Part #
C4110931
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS