AA2010JK-0711RL
MFR.Part #
AA2010JK-0711RL
JLCPCB Part #
C3948658
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS