AA2010FK-07820RL
MFR.Part #
AA2010FK-07820RL
JLCPCB Part #
C2139427
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS