AA2010FK-077M5L
MFR.Part #
AA2010FK-077M5L
JLCPCB Part #
C2135750
Description
-55℃~+155℃ 200V 7.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS