AA2010FK-07750KL
MFR.Part #
AA2010FK-07750KL
JLCPCB Part #
C2139444
Description
-55℃~+155℃ 200V 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS