AA2010FK-076R2L
MFR.Part #
AA2010FK-076R2L
JLCPCB Part #
C2138207
Description
-55℃~+155℃ 6.2Ω 750mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS