AA2010FK-076K8L
MFR.Part #
AA2010FK-076K8L
JLCPCB Part #
C2139450
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS