AA2010FK-0768KL
MFR.Part #
AA2010FK-0768KL
JLCPCB Part #
C2139466
Description
-55℃~+155℃ 200V 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS