AA2010FK-0761R9L
MFR.Part #
AA2010FK-0761R9L
JLCPCB Part #
C6486747
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS