AA2010FK-075R1L
MFR.Part #
AA2010FK-075R1L
JLCPCB Part #
C2138203
Description
-55℃~+155℃ 150V 5.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS