AA2010FK-07560RL
MFR.Part #
AA2010FK-07560RL
JLCPCB Part #
C2137158
Description
-55℃~+155℃ 200V 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS