AA2010FK-07560KL
MFR.Part #
AA2010FK-07560KL
JLCPCB Part #
C2137161
Description
-55℃~+155℃ 200V 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS