AA2010FK-074M3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2010FK-074M3L
JLCPCB Part #
C4028820
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS