AA2010FK-074K7L
MFR.Part #
AA2010FK-074K7L
JLCPCB Part #
C2137174
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS