AA2010FK-073R9L
MFR.Part #
AA2010FK-073R9L
JLCPCB Part #
C2137433
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS