AA2010FK-073M9L
MFR.Part #
AA2010FK-073M9L
JLCPCB Part #
C2135599
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 750mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS