AA2010FK-0730RL
MFR.Part #
AA2010FK-0730RL
JLCPCB Part #
C2137994
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS