AA2010FK-07300RL
MFR.Part #
AA2010FK-07300RL
JLCPCB Part #
C2138333
Description
-55℃~+155℃ 150V 300Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS