AA2010FK-07300KL
MFR.Part #
AA2010FK-07300KL
JLCPCB Part #
C2138338
Description
-55℃~+155℃ 200V 300kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS