AA2010FK-072K4L
MFR.Part #
AA2010FK-072K4L
JLCPCB Part #
C2139056
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS