AA2010FK-072K49L
MFR.Part #
AA2010FK-072K49L
JLCPCB Part #
C6455403
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS