AA2010FK-0722RL
MFR.Part #
AA2010FK-0722RL
JLCPCB Part #
C2137287
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS