AA2010FK-071R5L
MFR.Part #
AA2010FK-071R5L
JLCPCB Part #
C4244165
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS