AA2010FK-07187RL
MFR.Part #
AA2010FK-07187RL
JLCPCB Part #
C6109740
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS