AA2010FK-0716KL
MFR.Part #
AA2010FK-0716KL
JLCPCB Part #
C2137328
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS