AA2010FK-07160RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA2010FK-07160RL
JLCPCB Part #
C2137313
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS