AA2010FK-0712RL
MFR.Part #
AA2010FK-0712RL
JLCPCB Part #
C2137112
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS