AA2010FK-07115RL
MFR.Part #
AA2010FK-07115RL
JLCPCB Part #
C7060018
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS