AA1218JK-07910RL
MFR.Part #
AA1218JK-07910RL
JLCPCB Part #
C1695483
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 910Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS