AA1218JK-0775RL
MFR.Part #
AA1218JK-0775RL
JLCPCB Part #
C4324261
Description
-55℃~+155℃ 1W 75Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS