AA1218JK-07750RL
MFR.Part #
AA1218JK-07750RL
JLCPCB Part #
C1695435
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 750Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS