AA1218JK-07620KL
MFR.Part #
AA1218JK-07620KL
JLCPCB Part #
C4305923
Description
-55℃~+155℃ 1W 620kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS