AA1218JK-0756RL
MFR.Part #
AA1218JK-0756RL
JLCPCB Part #
C1695616
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS