AA1218JK-0751RL
MFR.Part #
AA1218JK-0751RL
JLCPCB Part #
C1695475
Description
-55℃~+155℃ 1W 50V 51Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS