AA1218JK-074R7L
MFR.Part #
AA1218JK-074R7L
JLCPCB Part #
C6116820
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS