AA1218JK-07470RL
MFR.Part #
AA1218JK-07470RL
JLCPCB Part #
C4315972
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS