AA1218JK-0743RL
MFR.Part #
AA1218JK-0743RL
JLCPCB Part #
C4299139
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS