AA1218JK-073K6L
MFR.Part #
AA1218JK-073K6L
JLCPCB Part #
C4174002
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS