AA1218JK-0736RL
MFR.Part #
AA1218JK-0736RL
JLCPCB Part #
C4271918
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS