AA1218JK-07330RL
MFR.Part #
AA1218JK-07330RL
JLCPCB Part #
C4102395
Description
-55℃~+155℃ 1W 330Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS