AA1218JK-07330KL
MFR.Part #
AA1218JK-07330KL
JLCPCB Part #
C4315913
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS