AA1218JK-072R7L
MFR.Part #
AA1218JK-072R7L
JLCPCB Part #
C1698568
Description
-55℃~+155℃ 150V 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS