AA1218JK-0724KL
MFR.Part #
AA1218JK-0724KL
JLCPCB Part #
C4317581
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS