AA1218JK-071R5L
MFR.Part #
AA1218JK-071R5L
JLCPCB Part #
C1698576
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS