AA1218JK-071K5L
MFR.Part #
AA1218JK-071K5L
JLCPCB Part #
C4229757
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS