AA1218JK-0716KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218JK-0716KL
JLCPCB Part #
C3921243
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS